Search form

Лука 13:27

27И Он ќе им рече: ви велам, не ве познавам од каде сте; бегајте од Мене сите што вршите неправда.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index