Search form

Лука 13:29

29И ќе дојдат од исток и запад, и север и југ, и ќе седнат на трпезата во царството Божјо.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index