Search form

Лука 13:30

30И ете, има последни, кои ќе бидат први; а има први, кои ќе бидат последни.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index