Search form

Лука 13:31

(Зачало 73)

31Во тој ден пристапија некои од фарисеите и Му рекоа: – Излези и отиди одовде, оти Ирод сака да те убие!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index