Search form

Лука 13:32

32И им рече: – Одете и кажете ѝ на таа лисица: еве, истерувам бесови, и лекувам денес и утре, и на третиот ден – ќе завршам;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index