Search form

Лука 13:33

33но Јас треба да врвам денес, утре и задутре, бидејќи проро кот не може да загине надвор од Ерусалим.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index