Search form

Лука 13:35

35И ете, домот ваш ќе остане пуст. И Јас ви велам, дека нема да Ме видите сѐ додека не дојде време да кажете: благословен е Оној Кој доаѓа во името Господово!

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index