Search form

Лука 13:6

6И ја кажа оваа парабола: – Некој човек имаше во своето лозје посадена една смоква, па дојде да бара на неа плод, и не најде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index