Search form

Лука 13:8

8А тој му одговори и рече: – Господаре, остави ја и оваа година, додека да ја опкопам и ѝ ставам ѓубре,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index