Search form

Лука 13:9

9па, ако роди, добро; ако ли не, тогаш в година ќе ја пресечеш.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index