Search form

Лука 14:11

11зашто, секој што се воздига, ќе биде унижен; а тој што се понизува, ќе биде воздигнат.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index