Search form

Лука 14:13

13Но, кога приредуваш гозба, повикај ги сиромасите, слабите, куците, слепите,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index