Search form

Лука 14:29

29та кога ќе ги постави темелите и не може да доврши, да не почнат, сите што гледаат, да му се смеат,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index