Search form

Лука 14:32

32Инаку, додека е оној уште далеку, ќе испрати слуги и ќе моли за мир.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index