Search form

Лука 14:33

33Така и секој од вас, кој не ќе се откаже од сѐ што има, не ќе може да биде Мој ученик.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index