Search form

Лука 14:34

34Солта е добро нешто, но ако таа ја изгуби соленоста, со што ќе се осоли?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index