Search form

Лука 15:1

ГЛАВА 15

(Зачало 78)

1Се приближија кон Него сите цариници и грешници, за да Го слушаат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index