Search form

Лука 15:10

10Таква радост, ви велам, станува и пред ангелите Божји за еден грешник, којшто се кае.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index