Search form

Лука 15:12

12Помладиот од нив му рече на татка си: – Татко, дај ми го делот што ми припаѓа од имотот. И таткото им го раздели имотот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index