Search form

Лука 15:14

14И откако потроши сѐ, настана голем глад во таа земја и тој се најде во неволја;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index