Search form

Лука 15:15

15па отиде при еден човек од таа земја и се погоди, и тој го испрати во своето поле да пасе свињи.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index