Search form

Лука 15:16

16И страден беше да го наполни својот стомак со корења што ги јадеа свињите, но никој не му ги даваше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index