Search form

Лука 15:17

17А кога дојде на себеси, рече: колку наемници при татка ми имаат леб во изобилие, а јас, пак, умирам од глад.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index