Search form

Лука 15:18

18Ќе станам и ќе отидам при татка ми и ќе му речам: татко, згрешив против небото и пред тебе,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index