Search form

Лука 15:19

19и веќе не сум достоен да се наречам твој син; но, прими ме како еден од своите наемници.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index