Search form

Лука 15:2

2А фарисеите и книжниците негодуваа, велејќи: – Овој прима грешници и јаде со нив.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index