Search form

Лука 15:21

21И синот му рече: – Татко, згрешив против небото и пред тебе, и веќе не сум достоен да се наречам твој син.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index