Search form

Лука 15:22

22А таткото им рече на слугите свои: – Изнесете најубава промена и облечете го, и дајте му прстен на раката негова и обувки на нозете;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index