Search form

Лука 15:25

25А постариот негов син беше в поле; и на враќање, кога се приближи до куќата, чу песни и извици.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index