Search form

Лука 15:28

28Тој се налути и нејќеше да влезе. Тогаш излезе татко му и го молеше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index