Search form

Лука 15:30

30а кога дојде овој твој син, којшто го упропасти твојот имот со блудници, за него ти го закла угоеното теле.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index