Search form

Лука 15:31

31А тој му рече: – Синко, ти си секогаш со мене и сѐ мое е твое;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index