Search form

Лука 15:6

6и кога ќе дојде дома, ќе повика пријатели и соседи и ќе им рече: – радувајте се со мене, оти ја најдов мојата загубена овца!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index