Search form

Лука 15:8

8Или која жена, имајќи десет драхми, кога ќе загуби една, нема да запали светило и да ја измете куќата, за да побара внимателно, додека не ја најде?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index