Search form

Лука 15:9

9А штом ќе ја најде, ќе повика пријателки и сосетки, велејќи: – радувајте се со мене, оти ја најдов изгубената драхма!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index