Search form

Лука 16:10

(Зачало 81)

10Верниот во малку и во многу е верен, а несправедливиот и во многу и во малку е несправедлив.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index