Search form

Лука 16:11

11Па така, ако во неправедното богатство не бевте верни, кој ќе ви го довери вистинското?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index