Search form

Лука 16:14

14Сето тоа го слушаа фарисеите, кои беа среброљупци, и Му се потсмеваа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index