Search form

Лука 16:16

16Законот и Пророците беа до Јована; а оттогаш, царството Божјо се благовестува и секој со напор влегува во него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index