Search form

Лука 16:18

18Секој што ја остава жената своја и се ожени со друга, прељубодејствува, и секој што се жени со распуштеница, прави прељуба.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index