Search form

Лука 16:19

(Зачало 83)

19Еден човек беше богат и се облекуваше во порфир и свила, и секој ден се веселеше раскошно.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index