Search form

Лука 16:22

22Умре сиромавиот и ангелите го однесоа во прегратката Авраамова; умре и богатиот, и го погребаа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index