Search form

Лука 16:23

23И во пеколот, кога беше во маки, ги подигна очите свои и го виде Авраама оддалеку, и Лазара во прегратката негова,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index