Search form

Лука 16:26

26Освен тоа, меѓу нас и вас постои голема бездна, така што оние, кои би сакале да дојдат при вас, не можат; а, исто така, и оние оттаму – при нас.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index