Search form

Лука 16:27

27А тој, пак, рече: – Тогаш, те молам оче, прати го во куќата на татко ми,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index