Search form

Лука 16:28

28зашто имам петмина браќа, та да им посведочи, за да не дојдат и тие во ова место на маките.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index