Search form

Лука 16:29

29Авраам му рече: – Тие го имаат Мојсеја и Пророците, нив нека ги слушаат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index