Search form

Лука 16:30

30А тој рече: – Не, оче Аврааме, туку, ако некој од мртвите отиде при нив, тогаш ќе се покајат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index