Search form

Лука 16:4

4Знам што да правам, за да би ме примиле во своите до мови, кога ќе бидам отстранет од раководењето на куќата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index