Search form

Лука 16:5

5И кога ги повика должниците на својот господар, секого поодделно, му рече на првиот: – Колку му должиш на мојот господар?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index